Pavel Nárožný
Domů
Opsáno z fóra
Ke stažení
Pavlovy námitky
Obrázky
Znalecký posudek
Záhada telefonátů
Další scany
Odkazy
Články
Diskuze
Kontakt
Co s tím mají co dělat telefonáty?

Situace okolo telefonátů.

Takže si to zopakujeme. Pavel Nárožný je podezřelý z vraždy svého otce a jeho manželky. Po půl roce je obviněna i jeho matka. K vraždě mělo dojít někdy 7. nebo 8. 11. 2009. Čas neznámý, způsob neznámý - pravděpodobně brutální umlácení tupým předmětem. Těla nenalezena, nalezeny jen krevní stopy, viz mainstream.

Jak se to seběhlo? Dne 8. 11. 2009 byla údajně kontaktována PČR příbuznými manželky Miloslava Nárožného. Prý se jim nelze dovolat, mají nedostupné mobily. Z dokumentace vyplývá, že mělo jít o K. S., dceru pohřešované, která se okolo 17 hod. dostavila na služebnu PČR. Jisté je, že tohoto dne byl rozhodně ze strany PČR kontaktován Pavel Nárožný a to telefonátem v 17:07.

Ze spisové dokumentace dále vyplývá, že K. S. tvrdí, že na mobil pohřešovaných manželů Nárožných volala 6x, poprvé ve 13:30 8. 11. 2009. Další svědkyně, J. S. tvrdila, že 8. 11. 2009 v dopoledních hodinách volala na mobil Miloslava Nárožného a ten údajně zvonil. Z dalšího vytěžení K. S. vyplývá, že volala 4x. Jiný svědek, P. S., prý volal také 4x. Další svědek, T. J., zmiňuje, že volal 5x. K. S. v jiném protokolu tvrdí, že volala 8x.

Takže celé to začalo tím, že se údajně nedalo pohřešovaným dovolat.

A nyní dokumenty. Dva výpisy volání zde a zde plus dopis z krajského ředitelství policie Olomouckého kraje (vše spolu s Pavlovými poznámkami).

Přehledně to Pavel popsal zde (viz záložka Pavlovy námitky).

Pointa je ta, že dle výpisů volání na číslo Miloslava Nárožného nikdo kromě PČR v inkriminovaný čas nevolal. Naopak - pohled do výpisů vyvolává další otázky. Ty, které klade paní Jarmila.